Nejčastější dotazy účastníků a vystavovatelů

Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy, se kterými se před konferencí mnohdy setkáváme…

 

 

Účastníci

 

Zahrnuje účast na odborném programu, sborník přednášek v tištěné podobě, příklady dobré praxe, prohlídky expozic oborových firem, občerstvení po celou dobu trvání konference a účast na večerním společenském setkání.

Zakoupení účasti pouze na jednom konferenčním dni není možné. Je nutné uhradit plnou částku a pak záleží na účastníkovi, zda se zúčastní celé konference nebo pouze její části.

Po přihlášení přes náš přihlašovací formulář Vám dorazí potvrzovací email, kde naleznete podrobné informace jak uhradit platbu za účast na konferenci.

Platba v hotovosti v místě konání není možná.

Ano. Registrace na konferenci je možná v průběhu celého dne.

S sebou není třeba žádné vstupenky ani potvrzení. U prezentačních stolků přímo na místě pouze nahlásíte své jméno a obdržíte konferenční materiály a visačku.

Ano, je to samozřejmě možné. Prosíme o včasné nahlášení této změny.

Ubytování v ceně zahrnuto není a každý účastník konference si jej zajišťuje individuálně.

Vystavovatelé

 

Poplatek za výstavní plochu zahrnuje vnitřní nebo venkovní plochu Kongresového centra ALDIS ve výměře zvolené při vyplňování registračního formuláře, účast 1 osoby na stánku, tištěný sborník přednášek, občerstvení po celou dobu trvání konference a účast na večerním společenském setkání.

Určitě ano. Společně s pronájmem plochy je zajištěna účast jedné osoby na stánku ZDARMA. Všechny další osoby, které budou na stánku přítomny, je nutné přihlásit jako standardní účastníky přes přihlašovací formulář účastníka konference.

Po přihlášení přes náš registrační formulář vystavovatele Vám dorazí potvrzovací email, kde naleznete podrobné informace, jak uhradit poplatek za výstavní plochu.

Platba v hotovosti v místě konání není možná.

Stánek je standardně vybaven 1 stolem, 2 židlemi a přívodem elektrického proudu 220V. V případě potřeby navýšení počtu stolů či židlí bude pořadatel ze strany vystavovatele kontaktován nejpozději do 7. 6. 2019.

Instalace stánků proběhne 11. 6. 2019 od 16:00 do 20:00, případně 12. 6. 2019 od 7:00 do 8:00 hodin.

Odinstalace stánků proběhne nejdříve 13. 6. 2019 od 14:00 hodin. Vystavovatel ručí za to, že jeho stánek zůstane návštěvníkům ke zhlédnutí po celou dobu konference – stánek nesmí být likvidován před ukončením konference.